Oriflame ürünlerini nasıl sipariş edebilirim?

Görseller oriflame.com'dan alınmıştır.

Ürünlerimiz bağımsız Satış Danışmanları aracılığıyla satılmaktadır. Ürünlerimizi iki farklı şekilde sipariş verebilirsiniz:

Satış Danışmanımız Olabilirsiniz

Sadece kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak ister veya ürünlerimizi başka kişilere satabilmek  isterseniz, Danışman olarak kaydolabilir ve ürünlerimize katalog fiyatlarından daha indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Müşterimiz (Nihai Tüketicimiz) Olabilirsiniz. Nihai Tüketici, Oriflame’e Satış Danışmanı olarak kayıtlı olmayan kişidir. Ürünlerinizi sipariş edebilmeniz için Oriflame’e “Satış Danışmanı” olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca nihai tüketici olarak kayıt olmadan da çok sayıdaki Satış Danışmanımızdan birine siparişlerinizi iletebilirsiniz. Onlar size çeşitli önerilerde bulunacak, ürün numuneleri göstereceklerdir. Ayrıca ürünlerimiz ve onların kullanımları ile ilgili sorularınıza da cevap bulabilirsiniz. Satış yapan Satış Danışmanlarımız, nihai tüketici ile üç nüsha satış sözleşmesi yapma zorunluluğundadır. Satış Danışmanı ve nihai tüketici arasında imzalanan satış sözleşmesinin bir nüshası Oriflame’e Satış Danışmanı tarafından gönderilmelidir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2019


Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 3308621 kod numaralı Oriflame Marka Ortağı Kemal Çiçekçioğlu'na aittir.